Červenec 2011

Du na TO!

31. července 2011 v 19:19 | Katherine |  My world
Fajn. Nuda a vy jste mě donutili něco dělat. Rozhodla jsem se teda, že si pořídím photoshop takže se budu pokoušet dělat nějaké laye, ale vážně netuším, jak to dopadne jelikož moje trpělivost je vážně mizerná xD. Děkuju vám za každý comment. Blog mám asi jenom dva dny, ale docela se to rozjíždí a proto nehodlám jen tak brzo končit. Takže jediné, co teď musím je naučite se dělat pěknou grafiku a jelikož na to mám celé prázdniny tak by to i mohlo vyjít. Takže páčko děcka. Večer ještě napíšu jak mi to de xD!!!!


Všechno mě štve

31. července 2011 v 15:16 | Katherine |  My world
Vážně bych sem ráda napsala něco pozitivního, ale absolutně nic mě nenapadá. Asi to bude tím počasím, ale stejně.....
Co pro pána děláte doma (když zrovna neblogujete)? Mě absolutně nic nenapadá. číst knihu nemůžu páč máma maluje obraz na který potřebuje inspiraci -to má být moje kniha ( je to vampýrská akademie xDDDD). Ostatní koukaj na formule nebo, co a já vážně začínám chytat mindrák. Tak, co teda děláte?


Ashley - pets

31. července 2011 v 14:10 | Katherine |  Ashley Greene

~ MARLOW

Datum narození: 3.12.2008
Ashley jí má od: dubna 2009
Pohlaví: ženské
Plemeno: Foxteriér
Výška: 40 cm
Váha: 10 kg
Srst: krátká
Barva srsti: bílo/černo/hnědá
Barva očí: tmavě hnědá
Jiné: V březnu tohoto roku byla Marlow v nemocnici, kvůli tomu, že ji napadl pes. Fanouškové Ashley byli tak úžasní, že se za Marlo modlili a s #PrayForMarlo se dostali na Twitteri a i do Trending Topics.

~ THEODORE

Datum narodzení: říjen 2010
Ashley ho má od: prosince 2010
Pohlaví: mužské
Plemeno: foxteriér
Výška: 20 cm
Váha: 5 kg
Srst: krátka
Barvaa srsti: bílo/černo/hnědá
Barva očí: tmavě hnědá
Jné: Ashley dostala Thea v prosinci 2010 s tím, že to má býť nový kamarát Marlow. Oba jsou stejné rasy a podle Ashley jsou obaja nádherní.

Ashley Greene

31. července 2011 v 12:03 | Katherine |  Gallery
Sehnala jsem pár foteček Ash. Není krásná?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A tady je na nakupování v Naked Baby Boutique! Bez make-upu, ale pořád krásná.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

About Ashley

31. července 2011 v 11:56 | Katherine |  Ashley Greene
Jméno: Ashley Michele Greene
Pězdívka: Chewy (bear) & Asher
Datum narozní: February 21, 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Národnost: American
Rodiče: Joe & Michele Greene
Sourozenci: Older brother, Joe.
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Výška: 5′ 5″
Barva vlasů: Brunette
Povolání: Model, Actress.
Ashley Michele Greene se narodila 21.února 1987 v Jacksonville na Floridě. Vyrůstala v harmonické rodině spolu s bratrem Joem a rodiči Joem a Michele. V sedmnácti maturovala na Wolfson High School a poté se přestěhovala do Los Angeles, aby si snáze mohla splnit sen stát se herečkou. Také studovala na Lee Strasberg Institute. Do Hollywoodu prorazila rolemi v show Ashtona Kutchera Punk´d nebo v show MADtv. Ashley je také modelka. S modelingem začala předváděním pro kamarádčin butik Sutra v rodném Jacksonville. Když dostala místo v agentuře Vision NYC v Los Angeles, začala předvádět pro firmy jako Feng Junk nebo Stop staring!

Ale mezitím stále soustředila svou pozornost na to stát se herečkou a její sen se splnil v roce 2006. Nejdříve hostovala v seriálech CROSSING JORDAN a SHARK, kde ale byla vidět jen v krátkých záběrech v pozadí. Hned nato dostala roli v soap opeře DESIRE, která ale byla zrušena již po první sezóně. Poté ale Ashley získala svou první filmovou roli, když byla obsazena do HOME OF THE BRAVE spolu s Jessicou Biel a Christinou Ricci. Další film KING OF CALIFORNIA následoval brzy potom, v roce 2007. Následovaly role v thrilleru OTIS, sci-fi dramatu RADIO FREE ALBEMUTH a TWILIGHT, fantasy romanci, kde si zahrála sestru hlavního hrdiny Edwarda (Rob Pattinson) a kamarádku hlavní hrdinky Belly (Kristen Stewart), krásnou upírku Alici, která vidí do budoucnosti. Momentálně točí pokračování New Moon, které by do kin mělo přijít na konci roku 2009.

Alice měří 165 cm. Ráda čte, surfuje, nakupuje, potápí se a pěstuje pěší turistiku. Velmi obdivuje Audrey Hepburn a jejím nejoblíbenějším filmem je Breakfast At Tiffany´s. Jejím blízkým kamarádem je Jackson Rathbone, který hrál v Twilight jejího partnera, upíra Jaspera.

Počasí na prd

30. července 2011 v 19:38 | Katherine |  My world
Asi to posloucháte ze všech stran, ale to počasí mě utrápí. Naštěstí mi nehrozí žádné povodně (to bych se už zaručeně šla odbachnout), ale když musím sedět celou dobu doma tak mě to taky dohání k šílenství (dobře, ne k sebevraždě, ale stejně...) Navíc jsem si řekla, že udělám nějaké pěkné fotky z Prahy páč jsem tam našla jednu vážně zašitou uličku a po několika pokusech o otevření dveří v ní jsem se konečně dostala do parádního podniku. Bylo už 23:00 a tak jsem se rozhodla, že nebudu pokoušet štěstí a vlést naplno jsem tam nechtěla tak jsem jenom nakoukla dolu schodama a vyběhl nějaký (děsně, ale děsně sexi, nádherný kluk) a vyprovodil mě ven (Chápete to???? Prý, že tam bez vstupenky nesmím a že by mě to tam stejně nebavilo). Každopádně to tam budu muset jít nafotit, ale byla jsem trochu mimo a navíc mě tam poblíž vysadil kámoš a vyzvedl mě další takže nějak přesně nevím, kde jsem byla, ale najdu to a PAK.....no, co pak se tam musím propašovat a doufat, že tam ještě bdue ne? :D:D


HOT or NOT

30. července 2011 v 17:25 | Katherine |  HOT or NOT
Věřím, že tohle každý zná. Budu sem dávat obrázky (nejčastěji celebrit a vy zahlásnete jestli to je HOT nebo NOT. Snadné ne? :D Ke každému obrázku vám napíšu svůj názor aby to nebylo jednostranné. Snad se mi povede najít pár zajímavých kousků. Asi tak po pěti dnech obrázek vyměním a zapíšu jak dopadl předešlý :).

Obrázek ----> HOT OR NOT?

A je tady třetí obrázek s nicki ten první nakonec dopadl jednoznačně HOT :))
Tenhle je taky podle mě HOT. Jak jsem říkala: pořád to bdue Hot xDD ...A tady dokonce i její zadek vypadá normálně - no né úplně normálně, ale už jsem si asi zvykla xDAbout ME!

30. července 2011 v 16:17 | Katherine |  About me <3
Ahoj. Jmenuju se Katherine a vážně mě nebavěj tyhle keci kolem páč každý, kdo alespoň trochu bloguje ví, že sem hodlám přidávat další články. Jak uź jste si všimli, tentokrát nejsem zaměřena na žádnou celebritu, a proto mám trochu neutrálnější lay (připomínám, že v grafice vážně nejsem moc dobrá xD) Pokusim se udělat nějaké ty soutěže ať se taky trochu pobavíme ne? Taky by se časem asi hodilo pár aff, ale na to je ještě móóóře času. Prozatím vám bude muset stačit pár mích každodenních keců xD...muhehehe.